НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Підсумки 15-го туру української Премєр-ліги в цифрах ###

Одночасна втрата очок першою шісткою команд не дозволила побачити переміщення у верхній частині турнірної таблиці після завершення матчів 15-го туру Прем'-єр-ліги.

Господарі-гості. Останній тур першого кола знову складався на разі з 7-ми поєдинків. Переваги у ньому власні стіни не дали: по 2 перемоги у тих, хто грав вдома та приїхав у гості, а у 3-х випадках сильнішого виявлено не було. Загальне співвідношення у даному питанні з боку господарів зараз таке: +57 =27 -33.

Голи. За взяттями воріт у звітному турі мінімально лідирують господарі &minus- 9 м'ячів, 7 &minus- у гостей. Загалом 16 голів. За 117 зіграних у турнірі матчів забито 304 голи (181-123). Середня результативність ігрового дня &minus- 2,29, загальна &minus- 2,6.

Дублі та хет-трики. Єдиним футболістом, який у турі забив двічі, став Редван Мемешев ("Волинь"). Він вражав ворота "Шахтаря". Це 33-й гольовий "дубль" турніру. Було у ньому також 4 хет-трики.

Попередження. Жовті картки цього разу частіше адресувались господарям. З 31-ї вони побачили 19, тоді як гості лише 12. Загальне число "гірчичників" у поточному сезоні &minus- 514 (235-279). Середня кількість попереджень за матч у турі &minus- 4,43, зведене &minus- 4,39.

Вилучення. Лише одна червона картка була витягнута за 7 зустрічей з кишені арбітрів, щоб покарати Романа Зозулю ("Дніпро"), чия команда грала на виїзді. Це 26-е вилучення у змаганнях. І між господарями та гостями вони розподіляються навпіл &minus- по 13.

Пенальті. У черговому турі команди заробили один раз на право пробиття 11-метрового удару. Його виконали господарі, а саме Віталій Буяльський ("Говерла"). Він зумів переграти голкіпера "Севастополя". Це був 26-й пенальті сезону (19-7). З них голами завершились 22 (16-6). Відсоток ефективності подібних покарань &minus- 84,6.

Глядачі. Останній тур першого кола став поки що найменш популярним у нинішньому Чемпіонаті ПЛ. На трибуни прийшли 48 130 прихильників футболу. Рекорд ігрового дня (13 170) належить луганському "Авангарду", на якому зустрічались "Зоря" та "Динамо". Загалом у нинішньому сезоні за іграми найсильніших команд України безпосередньо спостерігали 1 461 262 глядачів. У середньому кожен з останніх 7-ми матчів зібрав по 6 876, а у сезоні &minus- 12 489 відвідувачів.

Серії (з урахуванням попереднього сезону):
&minus- "Металіст" довів безпрограшну серію до 30-ти поєдинків.

&minus- "Шахтар" перервав 2 серії: 5-матчеву безпрограшну та 28-матчеву із забитими м'ячами.

&minus- "Дніпро" не програє 11 турів, забиває &minus- у 18-ти.

&minus- "Чорноморець" перервав гостьову серію без своїх голів, яка тривала 321 хвилину. Зумів це зробити Анатолій Діденко.

&minus- "Динамо" не змогло продовжити 6-матчеві серії без поразок та із забитими м'ячами.

&minus- "Ворскла" не знає поразок та забиває у 5-ти останніх зустрічах. Загалом полтавчани забили хоча б раз у 14-ти з 15-ти турів, а вдома засмучують подібним чином гостей у 8-ми випадках.

&minus- "Зоря" вперше за 20 років виграла у "Динамо", вперше забила цій команді двічі за матч. Окрім того, луганці у рідних стінах не пропускають вже 402 хвилини.

&minus- "Севастополь" поклав край без виграшній серії у гостях, яка тривала 19 зустрічей. Але кримчани не можуть зіграти "насухо" протягом 7-ми турів.

&minus- Донецький "Металург" вдома не знає поразок протягом 15-ти ігор, а обов'язково забиває &minus- 12.

&minus- "Карпати" після 8-ми безкомпромісних зустрічей зіграли внічию.

&minus- "Іллічівець" програв по 3 останні матчі загалом та вдома. Маріупольці не завершують свої зустрічі миром вже 11 поєдинків до ряду.

&minus- "Волинь" до перемоги над "Шахтарем" не вигравала у Чемпіонатах України з різницею, як мінімум, у 2 м'ячі більше року: з 6 жовтня 2012 р. ("Металург" З. &minus- "Волинь" - 0:3). Вдома ж подібного успіху лучани не знали ще довше: з 14 серпня 2011 р. ("Волинь" - "Олександрія" - 3:1).

&minus- "Говерла" вперше у Чемпіонатах України зіграла з "Севастополем".

&minus- "Таврія" перервала 8-матчеву програшну та 11-матчеву безвиграшну серії на виїзді.

Ювілеї:
&minus- В'ячеслав Чечер ("Металург" Д.) забив у матчах Чемпіонатів України 30 голів.

&minus- Анатолій Діденко ("Чорноморець") відсвяткував дещо менший ювілей &minus- 20 забитих м'ячів.

&minus- Костянтин Ярошенко ("Севастополь") провів 200 матчів проти найсильніших українських команд

&minus- Сергій Сидорчук ("Динамо") має 50 ігор у Прем'єр-лізі.